Vďaka prepojeniu aplikácie PORTOS Pokladňa a donáškového portálu Bistro.sk ušetríte množstvo času vybavením objednávky.

Účtenka priamo do pokladne

Už viac nemusíte prepisovať objednávku do pokladnice, aby ste vyhotovili pokladničný doklad. Objednávka sa z portálu Bistro.sk kompletne prenesie do systému PORTOS, kde čaká na vaše potvrdenie. Po potvrdení objednávky môžete jediným kliknutím priamo vytlačiť pokladničný doklad, alebo doklad iba nachystať medzi otvorenými účtami, ak potrebujete objednávku napríklad ďalej upraviť.

Ide to aj bez terminálu

Vďaka prepojeniu s pokladnicou viac nemusíte mať na prevádzke terminál s tlačiarňou. Čas doručenia zvolíte priamo v systéme PORTOS. Preferované možnosti si dokonca môžete nastaviť podľa vlastných predstáv.

Sledovanie štatistík

Každá objednávka z bistro.sk spracovaná cez systém PORTOS sa zaradí do štatistík rovnako, ako bežne vytvorené účtenky. Vy tak môžete sledovať, ako sa Vašej prevádzke darí naprieč všetkými predajnými kanálmi.

Prenos až do skladu v reálnom čase

Prepojenie je možné nastaviť tak, aby sa z predaných tovarov odpísali zo skladu všetky spotrebované suroviny. Odťaženie skladu sa deje hneď v momente vytlačenia pokladničného dokladu. Stav skladu je tak neustále aktuány.

Integration features

  • Prenos objednávky priamo do pokladnice.
  • Aj bez terminálu od Bistro.sk.
  • Voliteľné časy doručenia.
  • Možnosť okamžitej tlače alebo odloženia dokladu.

Solution for all types of venues

The PORTOS system is an excellent helper in various sectors.

For restaurants

Restaurants, bistros, or cafes? We really know gastronomy. More

Buffets

Canteens, fast food stalls and mobile sales? Our parquet. More