Základným kameňom systému Adaptee Gastro je objednávkový web, ktorý môžete využiť aj ako plnohodnotný web pre váš podnik, pretože prostredníctvom jednoduchej administrácie môžete spravovať aj ostatné stránky, ako sú napríklad fotky, texty o vás, alebo trebárs aj váš blog.

Ak už svoj web máte, nemusíte ho zahadzovať, objednávky sa doň dajú zapracovať! Pomocou chytrého widgetu, ktorý jednoducho umiestníte na váš web.

Adaptee Gastro je narhnuté pre individiálne používanie, nestanete sa tak súčasťou katalógu reštaurácii, ako je tomu pri inde. Máte váš systém, ktorý pracuje iba pre vás.

Plánované objednávky až na 7 dní vopred

Objednávky môžete prijímať až na 7 dní dopredu. Objednávky môžete navyše prijímať celý deň, alebo iba v rámci otváracej doby. Je iba na vás, ako systém nastavíte.

Online sledovanie objednávky na mape

Vďaka aplikácii Adaptee Gastro Driver zákazník presne vidí, kde je jeho objednávka. Navyše automaticky dostane SMSku, že je objednávka už je za rohom. Šetríme tým čas nielen kuriérovi, ale aj zákazníkovi. A kuriér nemusí mať po vreckách účtenky s adresami, pretože všetko má vo svojom telefóne.

Budujte verných zákazníkov. Je to jednoduchšie, ako si myslíte

Na vernosť zákazníkov myslíme na prvom mieste. Súčasťou Adaptee Gastro je kreditný systém, vďaka ktorému môžete rozdávať promo kódy, alebo posielať newslettre. A čo je super — všetky tieto súčasti je možné spojiť do jedého automatického procesu. Prečo to chcieť? Ak u vás zákazník napríklad mesiac nenakúpil, systém mu automaticky pošle kód na zľavu.

Rozvozové zóny, presný našeptávač adries

Rozvážate do rôznych zón za rôzne časy a ešte aj za rôzne ceny? Všetko máme vyriešené. Či už sa jedná o nastavenie minimálnej hodnoty objednávky, definovanie zón na mape, alebo cien, nie je nič, čo by sa nedalo nastaviť.

Prílohy pri objednaní — povinné aj nepovinné

Či už sa jedná o pizzu alebo čínu, určite je niekedy potrebné niečo prihodiť, alebo odobrať. Adaptee Gastro rozozná povinné a nepovinné prílohy. Kým zákazník nevyberie povinnú prílohu, systém ho nepustí ďalej a vy tak nemusíte riešiť, či chcel barbecue omáčku, alebo diabolskú.

Integration features

  • Prenos objednávky priamo do pokladnice.
  • Hostia objednávajú priamo na vašom webe.
  • Voliteľné časy doručenia.
  • Možnosť okamžitej tlače, alebo odloženia dokladu.

Solution for all types of venues

The PORTOS system is an excellent helper in various sectors.

For restaurants

Restaurants, bistros, or cafes? We really know gastronomy. More

Buffets

Canteens, fast food stalls and mobile sales? Our parquet. More