Čo je nové v PORTOSe?

S PORTOSom prijímate platby už aj terminálom PAX A80

07.10.2022

Moderný platobný terminál PAX A80 od spoločnosti Global Payments je určený pre malé predajne, potraviny, kozmetické salóny, servisy a iné predajné miesta.

Terminál je neprenosný, na prevádzke je pevne umiestnený, napájaný z elektrickej siete. Pripojenie k internetu je pomocou ethernet káblu a pripojenie s pokladňou je realizované pomocou Ethernet, alebo USB (RS232) káblu. Obsahuje farebný dotykový displej s HD rozlíšením, klávesnicu a umožňuje pripojiť pinpad. Používa termopásku širokú 57 mm a karty sníma bezkontaktné, čipové a magnetické. Toto smart zariadenie pracuje na špeciálne upravenom zabezpečenom operačnom systéme Android.

Transakčné poplatky

Získajte terminál na 6 mesiacov zadarmo vďaka programu Slovensko platí kartou. Mesačný poplatok za terminál je 0 €.
Global Payments zaplatíte z kartových transakcií Visa a Mastercard 0,75%.
Po uplynutí 6 mesiacov sa cena nastaví v závislosti na obratoch, môže však zostať bez poplatku aj naďalej, ak sú obraty vysoké.

O Global Payments 

Global Payments je popredný svetový poskytovateľ platobných technológií a softvérových riešení. Vďaka technológiám Global Payments, službám a odborným znalostiam poskytujú širokú škálu riešení a inovácií, ktoré zákazníkom umožňujú prijímať rôzne typy platieb, a tak efektívnejšie podnikať.

Viac informácií o termináli sa dozviete na našej stránke

Foto: Global Payments

Zoznam kategórií