Tipy a triky , Spoznajte PORTOS

Mobilný čašník. Veľký pomocník priamo na dlani

11.06.2021

Vďaka aplikácii PORTOS Mobilný čašník dokážete pozdvihnúť výkonnosť vašeho podniku na novú úroveň.

  • Menej nabehaných kilometrov
  • Menej omylov
  • Vyššie obraty
  • Viac spokojných zákazníkov

To je všetko, čo potrebujete viedieť.

Zaujíma Vás viac? Poďme sa spoločne pozrieť na to, prečo si manažéri a personál mobilného čašníka k systému PORTOS tak pochvaľujú.

S mobilným čašníkom naozaj šetríte kroky. Veľa krokov.

Objednávka od stola sa prenáša rýchlosťou blesku priamo do kuchyne, kde sa tak môže začať pripravovať jedlo, alebo na bar, kde sa začne pripravovať miešaný nápoj. Vy šetríte kroky, zákazník svoj čas.

S mobilným čašníkom zvládnete všetky situácie.

Cez aplikáciu PORTOS Mobilný čašník môžete na objednávku nielen pridávať nové tovary, ale kompletne manažovať všetky účty v podniku. Vydajte povel na vytlačenie účtenky jediným klikom priamo na dlani. Taktiež dokážete vyriešiť spájanie, rozdeľovanie, alebo presúvanie účtov. Skrátka všetko, čo sa na rajóne pritrafí.

Všetky úkony, ktoré čašník predtým musel vyriešiť na počítači, môže teraz vykonávať kdekoľvek - napríklad priamo pri hosťoch.

Dokonalý prehľad na rajóne aj pri neposedných hosťoch.

Ľudia sa chcú cítiť príjemne. A nie vždy trafia svoj vysnívaný stôl na prvý krát. Alebo na druhý. Hostia, ktorí sa na rajóne presunú od stola k stolu Vám už nebudú robiť vrásky. Účet je možné premiestnovať medzi stolmi, alebo rajónmi pár kliknutiami. Veľkým skupinám hostí navyše môžete pri každom stole založiť viacero účtov, taktiež existujúce účty rozdeliť, alebo spojiť.

Uľahčite život obsluhe.

Vybavte prevádzku mobilným čašníkom PORTOS a uľahčite život Vašemu personálu, ktorý si nemusí pamätať objednávky, a cestou k baru obslúži násobne viac zákazníkov. Poradovník čašníkov pri stacionárnej počítačovej pokladnici sa tak stane minulosťou.

PORTOS Mobilný čašník je jednoduché a účinné riešenie do všetkých reštauračných zariadení – veľkých aj menších.

Minimalizujte riziko omylov.

Určite to poznáte. Ručne napísané papieriky, ktoré je potrebné ešte raz zadať do pokladnice. Niekedy sa objednávky nosia priamo v hlave čašníka. A nezriedka má každý z hostí pri stole špeciálne požiadavky. A práve tu sa sem-tam niečo popletie. Chyby pri objednávkach patria medzi najčastejšie omyly pri obsluhe hostí. Spravte Vašu prevádzku profesionálnejšou a užívajte si pohodlie, ktoré Vám PORTOS Mobilný čašník prináša vďaka prepracovanému systému objednávok, ktorý Vám umožní si ku každej položke poznačiť ľubovolný text, ktorý sa prenesie až priamo do kuchyne, či za bar. Požiadavky hostí od výmyslu sveta vás tak neprekvapia.

Mobilný čašník prináša perfektný prehľad.

Vďaka aplikácii PORTOS Mobilný čašník má každý obsluhujúci úplný prehľad o všetkých objednávkach vždy pri sebe. Kedykoľvek vie pomôcť kolegom, ktorý na svojich rajónoch nestíhajú, alebo pohotovo odpovedať na otázku ohľadom stavu účtov.

Výber zariadenia je na Vás.

Menej palcov? Viac palcov? Androd? iOS? Vyberte si veľkosť telefónu či výrobcu podľa vašej preferencie. Aplikácia mobilný čašník je určená pre oba najpoužívanejšie mobilné operačné systémy, Android aj iOS.

 

Ako vlastne aplikácia vyzerá?

 

Zoznámte sa, PORTOS Mobilný čašník.

 

Poriadok na prvom mieste.

Objednávky si môžete zatriediť podľa rajónu a stolu. Veľké partie kamarátov, ktorí chcú platiť zvlásť sú hračkou - na každom stole dokážete vytvoriť ľubovolný počet účtov.

Prehľadné prezeranie tovarov

Tovary si môžete zatriediť do skupín, vďaka ktorým ich nájdete naozaj ľahko.

Inteligentný vyhľadávač tovarov

Po ruke máte vždy aj inteligentné vyhľadávanie, ktoré Vám pomôže nájsť naozaj všetko. A keď hovoríme inteligentné, naozaj to tak myslíme. Vyhľadávanie reaguje na názvy tovarov, číselné kódy, alebo dokonca na snímanie čiarových kódov pomocou vstavaného fotoaparátu zariadenia.

Jednoduché navyšovanie množstva alebo pridanie poznámky.

Pre úpravu množstva stačí rozkliknúť niektorú z už zadaných položiek, bez nutnosti opätovného vyhľadávania tovaru.

V hotovosti, kartou aj kombinovane.

Pomocou mobilného čašníka môžete prijímať aj kombináciu viacerých platidiel.

Rozdelenie účtu na dlani.

Rozdelenie účtu teraz zvládnete priamo pri stole s hosťami, bez nutnosti sa presúvať k pokladnici.

Premyslené presúvanie tovarov.

Presúvanie tovarov je naozaj prepracované. Označené položky môžete presunúť na nový účet, alebo na iný, existujúci účet. Účty je takto možne rozdeľovať aj spájať, prípadne rozdelené objednávky rovno uhradiť. Mobilný čašník je pripravený na všetko.

 

Zoznam kategórií