WooCommerce je bezplatná eShop platforma, ktorá umožňuje rýchlejšie a efektívnejšie vytvoriť z bežnej prezentačnej webstránky práve E-shop. Je kompatibilná s  mnohými WordPress šablónami a väčšinou ich rozšírení. Táto nadstavba patrí medzi najčastejšie používané e-commerce platformy a používa sa na cca 28% všetkých E-shopov na svete.

Čo všetko WooCommerce ponúka 

Woo je vhodným riešením pre internetový obchod akéhokoľvek zamerania a veľkosti. Pomocou tohto pluginu vytvoríte e-shop šitý presne na mieru bez ohľadu na to, či predávate módne odevy, hračky, knihy, lieky a zdravotnícke pomôcky, služby, elektroniku alebo digitálne produkty.

Jeho nainštalovaním k vašej stránke získate bohatý výber funkcií na vytvorenie plne funkčného online obchodu. Ponúka riešenie na všetky potrebné detaily.

Na čo slúži prepojenie so systémom WooCommerce? 

Prenos objednávok

Automatické sťahovanie skompletizovaných (uhradených a expedovaných) objednávok zo systému WooCommerce. Z každej objednávky je vytvorený skladový pohyb – výdajka, čím sa ponížia skladové zostatky na skladových kartách. Z objednávky sa netvorí faktúra, nakoľko sa počíta, že fakturácia je riešená priamo v systéme WooCommerce.

Synchronizácia skladových zostatkov

Po tom, ako sa prenesú všetky objednávky, prepojenie zabezpečí, že všetky produkty zo systému WooCommerce majú nastavený skladový zostatok rovný spárovanému tovaru z Portosu.

Benefity integrácie

  • Prenos objednávok z WooCommerce do skladového systému PORTOS
  • Automatické aktualizovanie skladových zostatkov