Umožnite zákazníkom prijímať online objednávky napriamo, z vášho webu, alebo apky. Namiesto donáškových portálov budete tak propagovať vlastnú značku a budovať vlastný okruh stálych zákazníkov. Praktický a moderný dizajn zaručuje pohodlné objednávanie pre zákazníkov, či už z počítača, alebo mobilného telefónu. A to aj bez bez registrácie.

Piknik sprehľadní a zjednoduší prijímanie objednávok

Piknik je určený pre každú prevádzku, ktorá poskytuje rozvoz, alebo take-away a ktorá chce zjednodušiť prijímanie objednávok. Miesto telefonických objednávok si vaši klienti budú môcť objednať pohodlne, online. A bez rizika, že sa Vám nedovolajú. Pre Váš personál Piknik prináša výhody v úspore času, ktorý doposiaľ strávil prepisovaním telefonických objednávok.

Koniec prepisovaniu objednávok.

Vďaka prepojeniu so systémom PORTOS sa objednávka z Pikniku prenesie priamo do pokladne, kde ju jediným kliknutím potvrdíte a vytvoríte z nej pokladničný doklad. Alebo si môžete doklad iba nachystať medzi otvorenými účtami a objednávku v prípade potreby ďalej upraviť.

Vyzdvihnutie, donáška alebo rezervácia

Okrem donášky a vyzdvihnutia Piknik podporuje aj rezervácie. Klient uvedie počet ľudí a čas. Objednávku môže dokonca zaplatiť aj vopred, online.

QR kód na stole

Piknik rovnako umožňuje prijímať objednávky načítaním QR kódu umiestneného na stole. Vy tak plný podnik hostí zvládnete aj bez nedostatku čašníkov.

Vernostný program pre zákazníkov

Vytvorte si plne automatizovaný vlastný vernostný program a motivujte zákazníkov, aby si od Vás objednávali častejšie a pravidelnejšie.

Z každej zrealizovanej objednávky sa prenesie určité percento sumy do vernostných kreditov použiteľných na ďalšiu objednávku. Platnosť kreditov si môžete nastaviť. Pred koncom platnosti kreditov dáme zákazníkovi vedieť.

Široké možnosti prispôsobenia práve pre vašu prevádzku

Prílohy k jedlám, donáškové zóny, objednávanie denného menu len v určitých časoch, obmedzenie viditeľnosti, alebo možnosti doručenia jedál podľa času,... Piknik si viete vždy prispôsobiť presne tak, ako potrebujete.

 

Viac na www.piknik.cc.

 

Benefity integrácie

  • Prenos objednávky priamo do pokladnice.
  • Zákazníci objednávajú priamo na vašom webe.
  • Propagujete vlastnú značku a budujete vlastný okruh zákazníkov.
  • Bezplatná mobilná aplikácia pre vašu reštauráciu.
  • Online platby sú prenášané priamo na Váš účet.

Riešenie pre všetky typy prevádzok

Systém PORTOS je vynikajúci pomocník v rôznych sektoroch.

Gastro prevádzky

Reštaurácie, bistrá, alebo kaviarne? V gastre sa naozaj vyznáme. Viac

Bufety

Jedálne, stánky s rýchlym občerstvením a mobilný predaj? Naša parketa. Viac